Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Aktualności

 • ...

  15 sierpnia - Basen Brynów czynny!

  12.08.2021

  Szanowni Klienci, informujemy, że dnia 15 sierpnia br. - Basen Brynów będzie otwarty.
  Zapraszamy! :)

  czytaj więcej
 • ...

  Prace konserwacyjne

  02.08.2021

  W dniu 03.08.2021r. i 04.08.2021r. z powodu prac konserwacyjnych firmy Tauron Ciepło Sp. Z o. o. nastąpi przerwa w dostawie ciepła do obiektu. Informujemy, że w związku z powyższym nie będzie ciepłej wody pod natryskami.

  czytaj więcej

Basen Sportowy

Strefa mokra Basenu Brynów wyposażona została w nieckę sportową o wymiarach 25 m x 16 m. Głębokość basenu sportowego wynosi od 120 do 180 cm. Obiekt wyposażony został w 6 torów pływackich wraz ze słupkami startowymi. Całość dopełnia widownia dla 115 osób. W niecce zainstalowany został na stałe pierwszy w Polsce system wykrywania utonięć.

Basen rekreacyjny

Część Rekreacyjna Basenu Brynów wyposażona została w brodzik o głębokości 80 cm z wydzielonymi 3 torami do nauki pływania dla najmłodszych. Dodatkowo w części rekreacyjnej umieszczono 4 masażery wodne, gejzery, ławeczkę powietrzną, dwie wanny jacuzzi i grzybka wodnego. Strefę rekreacyjną dopełnia zjeżdżalnia wodna o długości 80 metrów.

Strefa Saun

Strefa Saun na Basenie Brynów to miejsce które zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie w oddzielnej części budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze.

Zapraszają

Honorujemy karty