Aktualności

 • ...

  Obowiązkowe worki na buty

  12.02.2021

  Przypominamy, że mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz prawidłowe utrzymanie higieny na obiekcie uruchomiona została szatnia.
  W związku z tym wprowadziliśmy obowiązek pozostawienia obuwia zewnętrznego w szatni. Każdy klient zobowiązany jest do posiadania swojego wodoodpornego worka na obuwie zewnętrzne lub zakup jednorazowego worka w cenie 1zł/sztuka.


  Uprzejmie informujemy, że od 27.02. zjeżdżalnia będzie czynna od godziny 8:00

  Do zobaczenia!

  czytaj więcej
 • ...

  I Zimowy Puchar Brynowa

  13.12.2020

  Za nami I Zimowy Puchar Brynowa w pływaniu. Impreza została skierowana w stronę najmłodszych członków klubów pływackich. Zawody były okazją do zaprezentowania możliwości nowego miejskiego basenu, otwartego w tym roku.

  czytaj więcej

Basen Sportowy

Strefa mokra Basenu Brynów wyposażona została w nieckę sportową o wymiarach 25 m x 16 m. Głębokość basenu sportowego wynosi od 120 do 180 cm. Obiekt wyposażony został w 6 torów pływackich wraz ze słupkami startowymi. Całość dopełnia widownia dla 115 osób. W niecce zainstalowany został na stałe pierwszy w Polsce system wykrywania utonięć.

Basen rekreacyjny

Część Rekreacyjna Basenu Brynów wyposażona została w brodzik o głębokości 80 cm z wydzielonymi 3 torami do nauki pływania dla najmłodszych. Dodatkowo w części rekreacyjnej umieszczono 4 masażery wodne, gejzery, ławeczkę powietrzną, dwie wanny jacuzzi i grzybka wodnego. Strefę rekreacyjną dopełnia zjeżdżalnia wodna o długości 80 metrów.

Strefa Saun

Strefa Saun na Basenie Brynów to miejsce które zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie w oddzielnej części budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze.

Zapraszają

Honorujemy karty