Aktualności

 • ...

  1 roczek Basenu Brynów

  09.06.2021

  Kochani

  Od jutra przez trzy dni świętujemy 1 roczek naszego Basenu Brynów. Z tej okazji zapraszamy na liczne atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy. Na najmłodszych czekać będą wodny tor przeszkód i dmuchana zjeżdżalnia. Szkoły Pływania Wodnik 29 i Posejdon poprowadzą gry i zabawy w basenie rekreacyjnym. Klub sportowy Ewo Gim zorganizuje zajęcia ogólnorozwojowe w miasteczku gimnastycznym. Dla dorosłych EMS 20 studio poprowadzi darmowe treningi z elektrostymulacją. Wydarzenie swoją obecnością uświetnią strażacy z pokazem wozów i sprzętu ratowniczego. Zapraszamy do wspólnego świętowania razem z nami.


  czytaj więcej
 • ...

  3 czerwca - Boże Ciało

  01.06.2021

  Informujemy, że dnia 3 czerwca obiekt będzie nieczynny.

  czytaj więcej

Basen Sportowy

Strefa mokra Basenu Brynów wyposażona została w nieckę sportową o wymiarach 25 m x 16 m. Głębokość basenu sportowego wynosi od 120 do 180 cm. Obiekt wyposażony został w 6 torów pływackich wraz ze słupkami startowymi. Całość dopełnia widownia dla 115 osób. W niecce zainstalowany został na stałe pierwszy w Polsce system wykrywania utonięć.

Basen rekreacyjny

Część Rekreacyjna Basenu Brynów wyposażona została w brodzik o głębokości 80 cm z wydzielonymi 3 torami do nauki pływania dla najmłodszych. Dodatkowo w części rekreacyjnej umieszczono 4 masażery wodne, gejzery, ławeczkę powietrzną, dwie wanny jacuzzi i grzybka wodnego. Strefę rekreacyjną dopełnia zjeżdżalnia wodna o długości 80 metrów.

Strefa Saun

Strefa Saun na Basenie Brynów to miejsce które zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie w oddzielnej części budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze.

Zapraszają

Honorujemy karty