Nauka Pływania

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia na basenie Brynów to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone są w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielane są również konsultacje indywidualne. Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

 

 WODNIK 29

 

 

Jesteśmy klubem sportowym o profilu pływackim.

Rozpoczęliśmy swoją działalność we wrześniu 2007r. Do dyspozycji mamy basen sportowy o dł. 25m, siłownię oraz salę gimnastyczną. Zapewniamy ciekawe i urozmaicone zajęcia nauki pływania oraz profesjonalne treningi pływackie. Pragniemy propagować rywalizację sportową poprzez udział w zawodach pływackich. W czasie wakacji letnich i zimowych organizujemy obozy sportowe. Kadrę Trenerską tworzą absolwenci AWF Katowice, byli zawodnicy tej uczelni, reprezentanci Polski w pływaniu, od wielu lat pracujący z dziećmi i młodzieżą. Klub Wodnik zrzesza również weteranów pływania. Wodnik Masters Team. Dzieci chcące dobrze nauczyć się pływać mogą zapisać się do klubu już w pierwszej klasie szkoły podstawowej i rozwijać swoje umiejętności aż do wieku seniorskiego.

 

SZKOŁA PŁYWNAIA NEPTUN

 

 

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, którzy swoją wiedzę oraz doświadczenie pragną przekazać Ci w jak najlepszy sposób. Nasza firma powstała w kwietniu 2010 roku. Wcześniej każdy z nas przez długie lata trenował pływanie, a szkółka pozwala robić nam to, co lubimy najbardziej. Przez 9 lat działalności zaufało nam setki osób. Swoją ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych chcących nauczyć się pływać, doskonalić swoje umiejętności, a także zadbać o swoją formę fizyczną.

 

4ACTIVE WOLNA SZKOŁA SPORTU

 

 

Działalność naszej szkoły ciężko zaszufladkować. Bardzo ogólnikowo można stwierdzić, że jako grupa nauczycieli wychowania fizycznego i instruktorów, specjalizujemy się w organizacji zajęć rekreacyjno- sportowych dla dzieci i młodzieży. Główną naszą działalnością w roku szkolnym jest obsługa szkół i przedszkoli w zakresie prowadzenia nauki i doskonalenia pływania,  zajęć dodatkowych tenisa, piłki nożnej, gimnastyki korekcyjnej oraz lekcji wychowania fizycznego. Zwiększające się potrzeby na przemieszczanie się grup pomiędzy naszymi zajęciami zmotywowały nas do rozszerzenia działalności o transport osobowy. Znając potrzeby rynku oraz wymagania rodziców, wyposażyliśmy się w odpowiednie samochody spełniające wszystkie zasady bezpieczeństwa.

 

 FUNDACJA BEZPIECZNE WODY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

 

 

Prowadzimy zajęcia z zakresu:

 nauki pływania dla dzieci i dorosłych.                 

 gimnastyka z elementami rahabilitacji dla seniorów

grupy masters i triathlonowe

grupy do 8 osób, zajęcia po 45 minut, głównie w weekendy

Zapraszają

Honorujemy karty