Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Aktualności

 • ...

  Przerwa w dostawie energii cieplnej

  21.03.2023

  Szanowni Klienci,
  informujemy, że od dnia 21.03 do 24.03.2023r. w związku z pracami na sieci ciepłowniczej realizowanymi przez firmę Tauron, mogą nastąpić zakłócenia w dostawie energii cieplnej na Basenie Brynów.

  Za utrudnienia przepraszamy!

  czytaj więcej
 • ...

  Nowy cennik

  30.12.2022

  Szanowni Klienci,
  informujemy, że od nowego roku zmieniają się ceny dopłat w naszym cenniku.

  czytaj więcej

Basen Sportowy

Strefa mokra Basenu Brynów wyposażona została w nieckę sportową o wymiarach 25 m x 16 m. Głębokość basenu sportowego wynosi od 120 do 180 cm. Obiekt wyposażony został w 6 torów pływackich wraz ze słupkami startowymi. Całość dopełnia widownia dla 115 osób. W niecce zainstalowany został na stałe pierwszy w Polsce system wykrywania utonięć.

Basen rekreacyjny

Część Rekreacyjna Basenu Brynów wyposażona została w brodzik o głębokości 80 cm z wydzielonymi 3 torami do nauki pływania dla najmłodszych. Dodatkowo w części rekreacyjnej umieszczono 4 masażery wodne, gejzery, ławeczkę powietrzną, dwie wanny jacuzzi i grzybka wodnego. Strefę rekreacyjną dopełnia zjeżdżalnia wodna o długości 80 metrów.

Strefa Saun

Strefa Saun na Basenie Brynów to miejsce które zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie w oddzielnej części budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze.

Zapraszają

Honorujemy karty