Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Nauka Pływania

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia na basenie Brynów to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone są w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielane są również konsultacje indywidualne. Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

 

 WODNIK 29

 

 

Jesteśmy klubem sportowym o profilu pływackim.

Rozpoczęliśmy swoją działalność we wrześniu 2007r.  Zapewniamy ciekawe i urozmaicone zajęcia nauki pływania, profesjonalne treningi pływackie oraz zajęcia z aqua aerobicu. Pragniemy propagować rywalizację sportową poprzez udział w zawodach pływackich. W czasie wakacji letnich i zimowych organizujemy obozy sportowe. Kadrę Trenerską tworzą absolwenci AWF Katowice, byli zawodnicy tej uczelni, reprezentanci Polski w pływaniu, od wielu lat pracujący z dziećmi i młodzieżą. Klub Wodnik zrzesza również weteranów pływania. Wodnik Masters Team. Dzieci chcące dobrze nauczyć się pływać mogą zapisać się do klubu już w pierwszej klasie szkoły podstawowej i rozwijać swoje umiejętności aż do wieku seniorskiego.

 

Kontakt: 575 545 215

 

 

POSEJDON

Oferuje wodną przygodę dla niemowląt i małych dzieci do 4 roku życia wspólnie z rodzicami oraz dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy po to, by spełniać Państwa oczekiwania. Pamiętajmy, że pływanie jest umiejętnością pozyskaną na całe życie. Ma dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy w soboty i niedziele do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

 

Kontakt: 881 523 059

 

 

 

BEZPIECZNE WODY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczypospolitej Polskiej gromadzi w swoim środowisku ludzi kochających pływanie i wodę. W naszym zespole są trenerzy i instruktorzy nauki pływania z wieloletnim doświadczeniem, byli jak i obecni zawodnicy jak i też ratownicy wodni dbający o bezpieczeństwo i udzielający się charytatywnie. Uważamy, że połączenie pasji pozwala nam przekazywać wiedzę w najlepszy i efektywny i kompleksowy sposób. Oferujemy Państwu naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych  na każdym poziomie zaawansowania dzięki odpowiedniemu doborowi grup i umiejętności osób. Oferujemy zajęcia indywidualne jak i grupowe na każdym z 3 basenów w Katowicach ( Brynów, Burowiec, Zadole ) . W naszej ofercie znajdą Państwo również zajęcia z gimnastyki w wodzie z elementami rehabilitacji i zajęcia dla niemowlaków z pływania rekomendowane przez " Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt ". Dodatkowo dla każdego uczestnika naszych zajęć czekają dodatkowe benefity jakie oferują podmioty wspierające naszą Fundację i jej społeczny rozwój . Serdecznie zapraszamy :) 

 

Zapisy pod numerem telefonu 796 901 889 lub 787 062 705

 

Link do zapisów 

 

IRONSILESIA

IRONSILESIA to społeczność osób aktywnych, których łączy pasja do triathlonu. Wymagający trening stanowi dla wielu drogę w samorozwoju i poprawy jakości życia. Triathlon to nie tylko treningi. To nowe znajomości, nowe spojrzenie na siebie i innych. To wyzwanie dla zdrowia i ducha. To kontakt z naturą i nowe podróże, pozytywne emocje i adrenalina na zawodach. To wreszcie dobry humor i dobra kawa podczas rowerowego wyjeżdżenia. Możesz doświadczyć wschodu słońca podczas startu pływania i podziwiać jego zachód zza linii mety. Możesz zrobić to co wydaje się niemożliwe. I możesz jeszcze o wiele, wiele więcej…

Kontakt: kontakt@ironsilesia.pl

 

 

REHA-FITNESS

 

 

To wzmacnianie w wodzie przy muzyce, która sprawia, że wysiłek to po prostu ZABAWA,
Prowadzone są one przez trenerów i rehabilitantów (fizjoterapeutów), dzięki czemu możesz z  nami czuć się naprawdę BEZPIECZNIE,
Zajęcia są DLA WSZYSTKICH – starszych, młodszych, otyłych, tych z problemami układu ruchu,
Nie potrafisz pływać? Nie martw się. Ten fitness odbywa się na basenie rekreacyjnym, w myśl zasady "nie za płytko, opór masz, nie za głęboko, dno wyczuwasz",
Wiąże się ze SKUTKAMI UBOCZNYMI w postaci: zmniejszenia masy ciała, redukcji cellulitu, a także lepszej funkcjonalności stawów oraz kręgosłupa.
GWARANCJA JAKOŚCI ORAZ … UŚMIECHU OD UCHA DO UCHA :)

 

tel. 784 667 309

 

MONSUN

 

Uczymy miłości do wody nie tylko dziecko, ale też rodzica!
Ćwiczenia i zabawa w basenie są fantastycznym doświadczeniem dla dzieci i niemowląt oraz ich opiekunów z wielu powodów. Basen to doskonałe miejsce do rozwijania umiejętności wodnych od najmłodszych lat. Dziecko może zacząć nabierać pewności siebie w wodzie, uczyć się pływać i radzić sobie w wodnym środowisku, co jest ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa. Dla maluszka zajęcia pływania to przede wszystkim miejsce do zabawy i relaksu. Ciepła woda, lekkie unoszenie się, nurkowanie umożliwia obserwację wodnego świata dostarczając dziecku wielu pozytywnych doznań. Nauka przez zabawę umożliwia dziecku ćwiczenie mięśni całego ciała. Ruch w wodzie wymaga większego wysiłku niż na lądzie, co sprzyja rozwojowi siły mięśniowej i koordynacji ruchowej, co może przyczynić się do poprawy postawy i ogólnego rozwoju fizycznego. Nauka pływania w basenie dostarcza dziecku wielu nowych bodźców, może słuchać dźwięków w wodzie, co wpływa pozytywnie na jego rozwijający się układ sensoryczny. Kiedy maluch uczy się pływać i radzić sobie w wodzie, rośnie jego pewność siebie. To doświadczenie może sprawić, że poczuje się bardziej niezależne i gotowe do eksploracji innych dziedzin życia. Wspólne wyjścia na basen mogą być znakomitą okazją do budowania więzi między dzieckiem a jego rodzicami lub opiekunami. To czas spędzony razem, który jest cenny zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłych. Zajęcia na basenie to nie tylko świetna zabawa, ale także szereg korzyści dla rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego dziecka. To doświadczenie może wpłynąć pozytywnie na całe jego życie, zachęcając do aktywności fizycznej i czerpania radości z wodnych przygód. W naszej szkole instruktorzy są po specjalistycznych kursach Nauki Pływania dla Niemowląt.

 

Zajęcia odbywają się na Basenie Brynów oraz Zadole w godzinach od 12:00-15:00.

 

Informację i zapisy pod numerem telefonu 531 044 786

 

Zapraszają

Honorujemy karty