Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Nauka Pływania

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia na basenie Brynów to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone są w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielane są również konsultacje indywidualne. Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

 

 WODNIK 29

 

 

Jesteśmy klubem sportowym o profilu pływackim.

Rozpoczęliśmy swoją działalność we wrześniu 2007r.  Zapewniamy ciekawe i urozmaicone zajęcia nauki pływania, profesjonalne treningi pływackie oraz zajęcia z aqua aerobicu. Pragniemy propagować rywalizację sportową poprzez udział w zawodach pływackich. W czasie wakacji letnich i zimowych organizujemy obozy sportowe. Kadrę Trenerską tworzą absolwenci AWF Katowice, byli zawodnicy tej uczelni, reprezentanci Polski w pływaniu, od wielu lat pracujący z dziećmi i młodzieżą. Klub Wodnik zrzesza również weteranów pływania. Wodnik Masters Team. Dzieci chcące dobrze nauczyć się pływać mogą zapisać się do klubu już w pierwszej klasie szkoły podstawowej i rozwijać swoje umiejętności aż do wieku seniorskiego.

Kontakt: 603 646 226

 

 

 

POSEJDON

Oferuje wodną przygodę dla niemowląt i małych dzieci do 4 roku życia wspólnie z rodzicami oraz dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy po to, by spełniać Państwa oczekiwania. Pamiętajmy, że pływanie jest umiejętnością pozyskaną na całe życie. Ma dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy w soboty i niedziele do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Kontakt: 881 523 059

 

 

 

BEZPIECZNE WODY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczypospolitej Polskiej " gromadzi w swoim środowisku ludzi kochających wodę. W naszym zespole są trenerzy i instruktorzy nauki pływania z wieloletnim doświadczeniem, byli jak i obecni zawodnicy jak i też ratownicy wodni dbający o bezpieczeństwo i udzielający się charytatywnie. Uważamy, że połączenie pasji pozwala nam przekazywać wiedzę w najlepszy i efektywny i kompleksowy sposób. Oferujemy Państwu naukę pływania dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów. Prowadzimy również grupy triathlonowe i grupy klasy masters ( dorośli ) dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów. Zapraszamy również na gimnastykę w wodzie z elementami rehabilitacji w wodzie i aqua aerobik.

Zapisy pod numerem telefonu 796-901-889

 

 

 

SZKOŁA PŁYWANIA NEPTUN

 

 

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, którzy swoją wiedzę oraz doświadczenie pragną przekazać Ci w jak najlepszy sposób. Nasza firma powstała w kwietniu 2010 roku. Wcześniej każdy z nas przez długie lata trenował pływanie, a szkółka pozwala robić nam to, co lubimy najbardziej. Przez 9 lat działalności zaufało nam setki osób. Swoją ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych chcących nauczyć się pływać, doskonalić swoje umiejętności, a także zadbać o swoją formę fizyczną.

Kontakt: 571 871 855

 

IRONSILESIA

IRONSILESIA to społeczność osób aktywnych, których łączy pasja do triathlonu. Wymagający trening stanowi dla wielu drogę w samorozwoju i poprawy jakości życia. Triathlon to nie tylko treningi. To nowe znajomości, nowe spojrzenie na siebie i innych. To wyzwanie dla zdrowia i ducha. To kontakt z naturą i nowe podróże, pozytywne emocje i adrenalina na zawodach. To wreszcie dobry humor i dobra kawa podczas rowerowego wyjeżdżenia. Możesz doświadczyć wschodu słońca podczas startu pływania i podziwiać jego zachód zza linii mety. Możesz zrobić to co wydaje się niemożliwe. I możesz jeszcze o wiele, wiele więcej…

Kontakt: kontakt@ironsilesia.pl

 

 

 

Zapraszają

Honorujemy karty