Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Nauka Pływania

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia na basenie Brynów to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone są w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielane są również konsultacje indywidualne. Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

 

 WODNIK 29

 

 

Jesteśmy klubem sportowym o profilu pływackim.

Rozpoczęliśmy swoją działalność we wrześniu 2007r. Do dyspozycji mamy basen sportowy o dł. 25m, siłownię oraz salę gimnastyczną. Zapewniamy ciekawe i urozmaicone zajęcia nauki pływania oraz profesjonalne treningi pływackie. Pragniemy propagować rywalizację sportową poprzez udział w zawodach pływackich. W czasie wakacji letnich i zimowych organizujemy obozy sportowe. Kadrę Trenerską tworzą absolwenci AWF Katowice, byli zawodnicy tej uczelni, reprezentanci Polski w pływaniu, od wielu lat pracujący z dziećmi i młodzieżą. Klub Wodnik zrzesza również weteranów pływania. Wodnik Masters Team. Dzieci chcące dobrze nauczyć się pływać mogą zapisać się do klubu już w pierwszej klasie szkoły podstawowej i rozwijać swoje umiejętności aż do wieku seniorskiego.

Kontakt: 603 646 226

 

SZKOŁA PŁYWANIA NEPTUN

 

 

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, którzy swoją wiedzę oraz doświadczenie pragną przekazać Ci w jak najlepszy sposób. Nasza firma powstała w kwietniu 2010 roku. Wcześniej każdy z nas przez długie lata trenował pływanie, a szkółka pozwala robić nam to, co lubimy najbardziej. Przez 9 lat działalności zaufało nam setki osób. Swoją ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych chcących nauczyć się pływać, doskonalić swoje umiejętności, a także zadbać o swoją formę fizyczną.

Kontakt: 571 871 855

 

 

POSEJDON

Odpalamy zajęcia na nowo powstałym, super obiekcie jakim jest BASEN BRYNÓW ul.Kościuszki 104 w Katowicach ‼️‼️

Nasze pływackie przygody na tym basenie, odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 12:00 do 17:00

Kontakt: 602 480 400

 

POSEJDON

Oferuje wodną przygodę dla niemowląt i małych dzieci do 4 roku życia wspólnie z rodzicami oraz dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy po to, by spełniać Państwa oczekiwania. Pamiętajmy, że pływanie jest umiejętnością pozyskaną na całe życie. Ma dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy w soboty i niedziele do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Kontakt: 881 523 059

 

SWIMMER

 

DUO SPORT

Firma Duosport w Katowicach zajmuje się nauką i doskonaleniem takich dyscyplin sportowych jak: pływanie, tenis, narciarstwo, snowboard. Drugim obszarem naszej działalności jest rehabilitacja i masaż. Nasza działalność prowadzona jest na terenie województwa śląskiego.

Kontakt: 509 747 227

 

SYRENY

 

Daj się przenieść do syreniego świata fantazji

Zapraszamy na zajęcia pływania w syrenim ogonie
Kontakt: 731-415-314

 

BEZPIECZNE WODY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczypospolitej Polskiej " gromadzi w swoim środowisku ludzi kochających wodę. W naszym zespole są trenerzy i instruktorzy nauki pływania z wieloletnim doświadczeniem, byli jak i obecni zawodnicy jak i też ratownicy wodni dbający o bezpieczeństwo i udzielający się charytatywnie. Uważamy, że połączenie pasji pozwala nam przekazywać wiedzę w najlepszy i efektywny i kompleksowy sposób. Oferujemy Państwu naukę pływania dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów. Prowadzimy również grupy triathlonowe i grupy klasy masters ( dorośli ) dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów. Zapraszamy również na gimnastykę w wodzie z elementami rehabilitacji w wodzie i aqua aerobik. Zapisy pod numerem telefonu 796-901-889

Zapraszają

Honorujemy karty